Obsługa prawna firm

Spółki, Spółdzielnie, inne podmioty zbiorowe

Usługi prawne Nowak & Partners dla firm obejmują wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Doradzamy jak założyć własną firmę oraz jak ją efektywnie prowadzić i rozwijać z poszanowaniem norm prawnych.

Pomagamy zarówno w kwestiach formalnych, jak również w budowaniu długofalowej strategii biznesowej. Nasza ochrona prawna opiera się na aktualnej wiedzy przepisów prawa oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych Partnerów.

Oprócz merytorycznej i wszechstronnej analizy i ocenie skutków działań prawnych, koncentrujemy się na dostarczeniu konkretnych i praktycznych rozwiązań, które umożliwiają realizację celów biznesowych w – bardzo często – zawiłym środowisku regulacji prawnych.

Zakres usług

Prawo Handlowe

Regulacje prawne związane z zakładaniem, przekształcaniem i likwidowaniem spółek, prawem upadłościowym i naprawczym, odpowiedzialnością cywilnoprawną itp.

Prawo Administracyjne

Porady i opinie z zakresu prawa administracyjnego, reprezentowanie przedsiębiorcy w postępowaniach sądowych, odwołania, zażalenia oraz skargi (w tym kasacyjne do NSA), gospodarowanie nieruchomościami itp.

Prawo Pracy

Doradztwo w zakresie prawa pracy, zastępstwo procesowe pracodawcy w sprawach wynikających ze sporów z pracownikiem, przygotowywanie umów, dokumentów.

Na tym znamy się szczególnie dobrze

Prawo budowlane, windykacja wierzytelności i odszkodowania

Abonament dla przedsiębiorców

Darmowe porady prawne dla firm

Bezpłatne konsultacje prawne dla przedsiębiorców.
Opisz swoją sprawę lub zadaj pytanie za pomocą formularza kontaktowego – bez względu na godzinę.

6 + 6 =